Küçük İşletmelerin Başarısının Arkasındaki Sır

Küçük İşletmelerin Başarısının Arkasındaki Sır

Küçük perakendeciler vakit kaybeden önemli ölçüde büyümek istiyorlar.

Bu nedenle müşterilerini kaybetme veya markalarına zarar gelmesini göze alamazlar.

Müşteri kaybetmek yada marka imajının zedelenmesi çoğunlukla stok yönetimindeki kusurlardan kaynaklanmaktadır. Başarılı bir stok yönetimi ile eksik satışdan kaçınılabilir, müşteri memnuniyeti artırılabilir ve en sonunda marka değeri yükseltilebilir. Stok yönetimindeki başarısızlıkta ise bir üründen aşırı satış yaparak müşteri hizmet düzeyleri düşebilir ve markaya zarar verebilir.

Pazar yerlerinin artması ve alışveriş sepetlerinin yükselmesi ile küçük perakendeciler ürünlerini birçok kanalda satıyor. Çeşitli satış kanalları için stok yönetmek kolay değildir. Her biri için ayrı ayrı yönetmek zorundadırlar; Pazar yerine gerçek zamanlı stok bilgisi akışı gerekir ve siparişlerin gerçek zamanlı olarak işletmeye akması gerekir

Gerçek zamanlı bir stok yönetim sisteminin nihai amacı, fiziksel stokları gerçek zamanlı olarak takip etmektir. Bu, yalnızca barkod taraması ile gelişmiş mobil kullanım olanağı sunan stok yönetim sistemleri ile yapılabilir. Barkod taraması olmayan bir stok yönetimi sistemi, gereken faydayı sağlamaz.

Tüm satış kanalları ile (Mağazalar, Web Sitesi, Magento, Amazon, eBay, Walmart vb.) entegre tek bir platform olan LA WMS, küçük işletmelere yardımcı olacak bir çözüm ortağıdır.