Küçük Perakendeciler ve E-ticaret İşletmeler için Stok Yönetimi Yazılımı

Küçük Perakendeciler ve E-ticaret İşletmeler için Stok Yönetimi Yazılımı

Küçük işletmeler için stok yönetimi, sınırlı işlevsellik içeren yazılım anlamına gelmemelidir.

Küçük işletmeler, pazar yerleri, dağıtımcıları ve muhasebe sistemlerini API’ler ve EDI’ler aracılığıyla da entegre etmeleri gerekir. Arkaplanda kullanıcı dostu bir arayüz ve gelişmiş algoritmalar yoluyla süreçlerinizi optimize etmeli ve verimliliği arttırmalıdırlar.

Küçük işletmeler için bir stok yönetimi yazılımı;

  • Kolay kullanım ve kurulum,
  • Kullanıcı dostu arayüz,
  • İlk yatırım maliyeti yok,

Tamamen Entegre gibi hizmetleri temelde sunmalıdır.

Logiwa WMS küçük ve orta ölçekli işletmelerde stok yönetiminde mükemmel bir uyum sağlar. Perakende ve e-ticarette stok yönetimi ve sipariş yerine getirme için gelişmiş işlevsellik ve uzmanlık sunan bulut tabanlı bir depo yönetim sistemidir.

Siparişler, stoklar ve gönderiler çevrimiçi ağınızda senkronize edilir. Pazar yerleri, dağıtım operasyonları ve muhasebe sistemleriyle zahmetsiz ve sorunsuz bir entegrasyon sunar;

Çoğu sistem, endüstriyel bir tarayıcının çalışmasını gerektirir. Bununla birlikte, Logiwa WMS ile akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi de kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalardan gerçek zamanlı ve hızlı toplama, paketleme ve gönderme yapabilirsiniz. Bu sistemi kullanarak, sevkıyat için paketler oluşturabilir, ücret talep edebilir ve taşıyıcılardan sevkıyat etiketleri basabilirsiniz.

Logiwa WMS ayrıca detaylı ve yapılandırması kolay raporlar ve gösterge tabloları ekranları sunar.